Warsztaty RPG – Creatari

warsztaty RPG – Creatari

10.12.2022

Creatari – Zapraszamy na Warsztaty!

Czy myślałeś kiedykolwiek o tym, by wraz z paczką innych, zakręconych na punkcie swojego hobby, fanów gier RPG dodać swoją własną cegiełkę do nadchodzącej gry planszowej o bogatym zakresie fabularnym? Twoja pomysłowość, kreatywność i innowacyjność mogą zaowocować zaistnieniem Twoich konceptów w rzeczywistej grze planszowej! Jeśli odpowiedź na powyższe pytanie brzmi tak – to trafiłeś idealnie! 

Creatari to gra planszowa, w której niebagatelne znaczenie odegrać ma głęboki lore przedstawionego świata. Będzie to idealna propozycja zarówno dla osób chcących rywalizować ze swoimi znajomymi, jak i dla fanów kooperacji, których łączyć może zamiłowanie do historii świata i indywidualnych postaci, w które wcielać będziecie się w ramach gry. Każdy z naszych bohaterów ma swoje własne przeżycia, ale także umiejętności, każdego z nich łatwo odróżnić od pozostałych dzięki ich unikalnym cechom.

Creatari to jednak też świat możliwości, a część tych możliwości chcemy oddać w ręce właśnie Wam. Wierzymy głęboko, że razem z Wami jesteśmy w stanie wynieść Creatari jeszcze wyżej i przygotować dla Was świat tętniący życiem, ale też oddychający własną historią i rozsądnie osadzonym lorem. Świat Creatari podatny jest na zmiany, na dodawanie i ujmowanie w celu wybudowania fantastycznej historii. 

Warsztaty te skierowane są głównie na graczy RPG – wliczając w to oczywiście Mistrzów Gry – ale nie tylko. Jeśli tematyka RPG jest Ci bliska to z radością zobaczymy Cię wśród nas. Całe wydarzenie nie obędzie się także bez podarunków i nagród – będą to zarówno nagrody rzeczowe, jak i kupony promocyjne ufundowane przez Loodo Ninja – twórcę i wydawcę Creatari, a także innych partnerów takich jak Geeknson i Szopgracz. Główną nagrodą wydarzenia będzie natomiast okazja do stałej współpracy przy rozwoju świata i loru Creatari! 

Nie samymi warsztatami jednak człowiek żyje, dlatego po nich zapraszamy na integrację oraz poczęstunek – oj, będzie się działo! 

AGENDA SPOTKANIA
Warsztaty odbędą się w ARTETECE Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie (wejście od ul. Szujskiego) 10.12.2022r.


(Podane segmenty godzinowe są orientacyjne i mogą się lekko zmienić. Czas startu nie ulegnie zmianie, więc bardzo prosimy być na czas) 

12.00 – 13.00 – Przywitanie, objaśnienie jak przebiega wydarzenie i co to jest Creatari.

13.00 – 14.00  – Drużynowe tworzenie scenariusza gry przez graczy, budowanie swojego wyobrażenia świata, dobieranie mechaniki. 

14.00 – 17.00 – Gramy sesje RPG! 

17.00 – 19.00 – Feedback, podsumowanie wydarzenia i wręczenie nagród.